ARG
ODPRTO KV PRVENSTVO SLOVENIJE

Loka pri Zidanem Mostu, 10.6.2000



	Generalna uvrstitev	Sevnica 2000	10.6.2000

	Priimek in ime			Lisice	Čas	Start		Cilj

	Juniorji
	1.	Gaberc Niko	S59DIQ	4	1:38:45	10:05:00	11:43:45
	2.	Štrman Mitja	S59DIQ	4	1:51:27	11:05:00	12:56:27
	3.	Prikeržnik D.	S59DCD	4	1:59:55	10:10:00	12:09:55
	4.	Tomažin Jernej	S59DHP	3	1:19:49	11:25:00	12:44:49
	5.	Brinowetz David	S59DHP	2	1:21:19	10:55:00	12:16:19
	6.	Kerin Peter	S53JPQ	2	1:33:05	11:20:00	12:53:05
	7.	Furman Zoran	S59DXU	2	1:37:57	10:35:00	12:12:57
	8.	Despetovič V.	KMT	2	1:38:09	11:15:00	12:53:09
	9.	Dokladal Damir	KMT	2	1:42:02	10:15:00	11:57:02
	10.	Žankar Marko	S53CAB	2	1:46:19	10:30:00	12:16:19
	11.	Kunšek Danilo	S59DHP	2	1:46:53	10:45:00	12:31:53
	12.	Arh Darko	S53JPQ	1	1:25:31	10:25:00	11:50:31
	13.	Lukavečki Mario	KMT	1	1:28:08	11:10:00	12:38:08
	14.	Žankar Boštjan	S53CAB	1	1:35:11	11:00:00	12:35:11
	Seniorji
	1.	Orešnik Peter	S53CAB	5	1:40:47	10:45:00	12:25:47
	2.	Hrovat Boris	S53CAB	5	1:59:46	11:20:00	13:19:46
	3.	Orehoci Robert	9A1A	4	1:45:15	10:55:00	12:40:15
	4.	Navodnik Tomo	S59DCD	4	1:52:09	10:00:00	11:52:09
	5.	Jereb Ivo	S59DRW	4	1:59:13	11:05:00	13:04:13
	6.	Šurič Sanio	9A1GIJ	3	1:38:09	11:00:00	12:38:09
	7.	Rakuša Andrej	S59DIQ	3	1:44:15	11:15:00	12:59:15
	8.	Lukner Mitja	S59DIQ	3	1:48:12	10:20:00	12:08:12
	9.	Orehoci Branko	9A1A	2	1:43:38	10:50:00	12:33:38
	Starejši veterani
	1.	Onič Jože	S59DXU	3	1:19:42	11:25:00	12:44:42
	2.	Vidovič Branko	9A1GIJ	3	1:28:40	10:55:00	12:23:40
	3.	Gruenbichler 	OEVSV	3	1:44:27	10:35:00	12:19:27
	4.	Kuselj Janez	S53JPQ	3	1:57:30	10:30:00	12:27:30
	5.	Rihtarec Josip	9A1CMS	2	1:34:52	10:15:00	11:49:52
	Veterani
	1.	Vinko Vladimir	9A1CMS	4	1:38:39	10:10:00	11:48:39
	2.	Belaj Željko	9A1GIJ	3	1:42:13	11:05:00	12:47:13
	3.	Sopina Slavko	9A1A	3	1:53:36	10:25:00	12:18:36
	4.	Ošlak Miha	S59DCD	3	1:56:48	10:20:00	12:16:48
	5.	Vinko Branimir	9A1CMS	2	1:39:18	10:05:00	11:44:18
	6.	Lazar Ivan	S59DIQ	1	1:24:33	10:15:00	11:39:33
	7.	Oršolič Željko	9A1GIJ	1	1:38:01	10:50:00	12:28:01
	8.	Kosar Branko	9A1GIJ	1	1:57:45	10:40:00	12:37:45
	Ženske
	1.	Mavsar Cvetka	S53JPQ	4	1:27:56	11:10:00	12:37:56
	2.	Krupka Željka	KMT	2	1:31:57	10:25:00	11:56:57
	3.	Kosar Elizabeta	9A1GIJ	2	1:40:20	10:35:00	12:15:20
	4.	Mikoš Sonja	S53CAB	2	1:49:30	10:15:00	12:04:30
	5.	Žankar Barbara	S53CAB	1	1:32:38	10:10:00	11:42:38
	6.	Kosar Anamarija	9A1GIJ	1	1:45:14	10:30:00	12:15:14
	7.	Giacometti K.	KMT	1	1:55:06	10:20:00	12:15:06
	Tekmovalci preko limita in brez TX

	Juniorji
	Topolko Nikola	9A1CMS	4	2:45:00	10:40:00	13:25:00
	Kerin Rok	S53JPQ	2	2:01:03	10:20:00	12:21:03
	Kiš Damir	KMT	0	1:31:54	10:50:00	12:21:54
	Seniorji
	Stibrič Miha	S59DHP	4	2:16:02	10:40:00	12:56:02
	Ženske
	Kosi Mojca	S59DIQ	3	2:04:54	10:00:00	12:04:54